Теперь бизнес можно зарегистрировать через отделения «Укрпочты»

З 1 листопада цього року громадяни України можуть користуватися найпопулярнішими послугами Укрдержреєстру через відділення «Укрпошти», а саме — зареєструвати чи ліквідувати юридичну або фізичну особу — підприємця, проставити апостиль на документах, отримати витяг із реєстру нерухомості чи бізнесу. «Відбулася дуже клопітка, суттєва та значна за обсягами робота. Ми провели навчання 20 тисяч співробітників «Укрпошти», які працюють у більш ніж 13 тисячах відділень по всій території України. З них більше 10 тисяч — це відділення у сільській місцевості. Там працюють люди, які зможуть наблизити наші послуги до громадян. Тому ми пішли на цей крок свідомо, щоб зробити наші послуги доступними кожному», — пояснив Голова Укрдержреєстру Дмитро Ворона.


Все досить зручно і просто. Людині потрібно лише прийти до відділення «Укрпошти», заповнити стандартний пакет документів, який упаковується у спеціальний конверт і надсилається до реєстраційної служби.


Варто зауважити, що у своїй заяві людина зазначає, яким чином вона хоче отримати відповідь: кур’єрською доставкою, поштою або безпосередньо в реєстраційній службі, тобто заявник обирає зручний для себе спосіб доставки.


Також варто звернути увагу, що строк надання відповідної послуги збільшується на строк доставки.


Крім того, у відділеннях «Укрпошти» громадяни зможуть отримати всю необхідну інформацію та консультацію щодо послуг Укрдержреєстру, які надаються через поштового оператора.  Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі