UA | RU

Теперь бизнес можно зарегистрировать через отделения «Укрпочты»

З 1 листопада цього року громадяни України можуть користуватися найпопулярнішими послугами Укрдержреєстру через відділення «Укрпошти», а саме — зареєструвати чи ліквідувати юридичну або фізичну особу — підприємця, проставити апостиль на документах, отримати витяг із реєстру нерухомості чи бізнесу. «Відбулася дуже клопітка, суттєва та значна за обсягами робота. Ми провели навчання 20 тисяч співробітників «Укрпошти», які працюють у більш ніж 13 тисячах відділень по всій території України. З них більше 10 тисяч — це відділення у сільській місцевості. Там працюють люди, які зможуть наблизити наші послуги до громадян. Тому ми пішли на цей крок свідомо, щоб зробити наші послуги доступними кожному», — пояснив Голова Укрдержреєстру Дмитро Ворона.


Все досить зручно і просто. Людині потрібно лише прийти до відділення «Укрпошти», заповнити стандартний пакет документів, який упаковується у спеціальний конверт і надсилається до реєстраційної служби.


Варто зауважити, що у своїй заяві людина зазначає, яким чином вона хоче отримати відповідь: кур’єрською доставкою, поштою або безпосередньо в реєстраційній службі, тобто заявник обирає зручний для себе спосіб доставки.


Також варто звернути увагу, що строк надання відповідної послуги збільшується на строк доставки.


Крім того, у відділеннях «Укрпошти» громадяни зможуть отримати всю необхідну інформацію та консультацію щодо послуг Укрдержреєстру, які надаються через поштового оператора.  

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі