Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.11.13
785 0
Друкувати
Обране

С нового года заявление о регистрации баз персональных данных будет отменено!

В связи с усовершенствованием системы защиты персональных данных Минюст приказом от 27.09.2013 г. № 2043/5 отменил приказы об утверждении:

— форм заявлений о регистрации базы персональных данных;

— образца свидетельства о государственной регистрации базы персональных данных;

— Порядка личного приема граждан в ГСЗПД;

— Порядка составления и представления запросов на публичную информацию, распорядителем которой является ГСЗПД. Напоминаем, что с 1 января 2014 г. вступает в силу Закон Украины от 03.07.2013 г. № 383-VII, главное новшество которого заключается в отмене порядка регистрации баз персональных данных в уполномоченном государственном органе. Взамен предусмотрено уведомление об обработке персональных данных Уполномоченного ВРУ по правам человека. Владелец персональных данных уведомляет Уполномоченного об обработке персональных данных, представляющей особый риск для прав и свобод субъектов персональных данных, в течение 30 рабочих дней со дня начала такой обработки.


Приказ № 2043/5 вступит в силу с 01.01.2014 г.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн