Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.11.13
1004 0
Друкувати
Обране

Рабочий одновременно работал по ГПД и трудовому договору. Как заполнить таблицу 6 приложения 4 к отчету по ЕСВ?

Податківці в Базі знань пролили світло на таке запитання: яким чином заповнюється таблиця 6 додатка 4 до звіту щодо сум нарахованого ЄСВ, якщо наймана особа протягом звітного періоду працювала за цивільно-правовим і трудовим договорами? Нагадаємо, що в такій таблиці страхувальник формує у розрізі кожної застрахованої особи відомості про суми нарахованої їй заробітної плати (доходу) у звітному місяці. Такі відомості формуються з урахуванням кодів категорій застрахованих осіб, визначених у додатку 2 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого ЄСВ.


Зверніть увагу, що графа «Загальна сума нарахованої заробітної плати (доходу) (усього з початку звітного місяця)» щодо кожної окремої застрахованої особи формується з урахуванням такої черговості відображення виплат за умови їх нарахування цій особі в одному звітному періоді:

сума нарахованої заробітної плати;

сума винагороди за цивільно-правовими договорами (крім цивільно-правового договору, укладеного з ФОП, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним в ЄДР);

сума допомоги з тимчасової непрацездатності та допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами.


Таким чином, податківці зазначають: якщо наймана особа протягом звітного періоду працювала за цивільно-правовим і трудовим договорами, то у таблиці 6 додатка 4 здійснюються два записи, в яких відрізняється база нарахування та розміри ставок ЄСВ.


Детально про подання звітності з ЄСВ читайте в тематичному номері газети «Податки та бухгалтерський облік», 2013, № 87. 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн