Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.11.13
973 0
Друкувати
Обране

Правительство приводит финансовую отчетность в соответствие с международными стандартами

Кабінет Міністрів на своєму засіданні вніс зміни до своєї постанови «Про затвердження Порядку подання фінансової звітності» № 419 від 28.02.2000 р. і розпорядження «Про схвалення Стратегії застосування міжнародних стандартів фінансової звітності» № 911 від 24.11.2007 р.Як пояснюють експерти Міністерства фінансів, метою внесених змін є оновлення мети і завдань Стратегії, визначення основних напрямів її реалізації. Виходячи з оновлених основних напрямів, передбачається також затвердження заходів щодо реалізації Стратегії. Це, на їх думку, сприятиме створенню необхідних умов для застосування міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ).

У рамках реалізації Стратегії передбачається підготовка змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність» у частині врегулювання порядку надання фінансової звітності в електронній формі за принципом «єдиного вікна» і усунення суперечностей між МСФЗ та національним законодавством.


Враховуючи плани Уряду щодо створення максимально сприятливих умов для малого бізнесу, передбачається реалізувати низку заходів, спрямованих на удосконалення методології бухобліку для них. Зокрема, планується спростити процедури ведення бухобліку та форм фінансової звітності для окремих категорій суб'єктів малого підприємництва. Крім того, здійснюватиметься адаптація до міжнародних стандартів національної нормативно-правової бази у питаннях бухобліку для суб'єктів малого підприємництва.


Експерти Мінфіну звертають увагу, що з метою реалізації оновленої Стратегії передбачено створення організаційно-технічних умов для подання фінансової звітності, складеної відповідно до МСФЗ за принципом «єдиного вікна», з урахуванням кращого міжнародного досвіду. Для відпрацювання відповідної моделі передбачається реалізувати пілотний проект із розкриття фінансової звітності, складеної відповідно до міжнародних стандартів у електронній формі. Реалізувати такий пілотний проект планується на базі Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР).


Експерти фондового ринку пояснюють реалізацію пілотного проекту на базі НКЦПФР тим, що саме учасники фондового ринку вже зараз готують фінансову звітність на основі МСФЗ.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн