Інформація по темі "" | Публікації по тегу
11.11.13
1096 0
Друкувати
Обране

Для реализаторов ТС закрепляется обязательная выдача справки об уплате утилизационного налога

Держпідприємництва розглянула надісланий Міністерством економічного розвитку і торгівлі України на погодження проект постанови, яким вносяться зміни до чинного порядку торгівлі транспортними засобами. На сьогодні в чинній редакції Порядку здійснення оптової та роздрібної торгівлі ТЗ та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери у списку обов’язкових документів, які повинні видавати реалізатори ТЗ, відсутня довідка про сплату податку за утилізацію знятих з експлуатації ТЗ.


Проектом закріплюється вимога для автодилерів чи автовиробників про те, що вони, крім інших документів (актів приймання-передання ТЗ, довідки-рахунка тощо), зобов’язані також передавати власнику ТЗ при його придбанні довідку про сплату або звільнення від сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів.


Внесення відповідних змін обумовлене набранням чинності з 1 вересня поточного року Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та вдосконалення деяких податкових норм».


Голова Держпідприємництва Михайло Бродський підтримав проект постанови Кабміну «Про внесення змін до Порядку здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери».

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн