Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.11.13
982 0
Друкувати
Обране

Нет специально отведенного места для курения — штраф от 1000 грн до 10 000 грн

Минюст в письме от 18.09.2013 г. № 518-0-2-13/7.2 напомнил положения Закона Украины «О мерах относительно предупреждения и уменьшения употребления табачных изделий и их вредного влияния на здоровье населения» (далее — Закон)В письме отмечено, что собственник, уполномоченные им лица или арендаторы соответствующих сооружений либо отдельных помещений обязаны отвести специальные места для курения, суммарная площадь которых не должна превышать 10% общей площади соответствующего сооружения или помещения. Эти места должны быть оборудованы вытяжной вентиляцией или другими средствами для удаления табачного дыма. Также нужно разместить специальную информацию — графический знак и текст: «Місце для куріння. Куріння шкодить Вашому здоров’ю!».


За нарушение норм Закона Госпотребинспекция Украины имеет право применять штраф от 1000 до 10 000 гривень к субъектам хозяйствования в случае:

— неотведения специальных мест для курения;

— необорудования их вытяжной вентиляцией или другими средствами для удаления табачного дыма;

— неразмещения информации, предусмотренной ч. 5 ст. 13 Закона.


Обратите внимание, что наложение штрафа не освобождает лиц, виновных в нарушении Закона, от дисциплинарной, административной, гражданско-правовой или уголовной ответственности, установленной законами Украины.


Мы же напомним, что в статье «Антитабачная кампания: к чему готовиться рестораторам?» («Налоги и бухгалтерский учет», 2012, № 98, с. 33) вы сможете ознакомиться с нюансами применения антитабачного законодательства.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн