UA | RU

Миндоходов вместе с Гоструда проверят предприятия с задолженностью по заработной плате

Наталія Королевська доручила Держпраці звернутися до Міндоходів щодо проведення спільних перевірок підприємств, на яких цього року зросла або виникла нова заборгованість із заробітної плати. Відповідне доручення Міністр соціальної політики дала сьогодні під час селекторної наради з регіонами щодо ситуації з погашенням заборгованості по заробітній платі. «Доручаю Держпраці звернутися до Міндоходів щодо проведення спільних перевірок підприємств, де в нинішньому році виникла нова або зросла заборгованість із зарплати. У разі виявлення порушень — спрямувати матеріали до МВС», — розпорядилася міністр.


Вона нагадала, що це їхня функція — допомогти та захистити кожну людину, щоб не було жодних фактів порушення трудових прав і прав працюючих на соціальний захист.


Як повідомила Наталія Королевська, за оперативними даними, порівняно з березнем 2013 року скоротилися борги із заробітної плати на державних та комунальних підприємствах, проте зросли у приватному секторі.


Наталія Королевська зауважила, що задля поліпшення ситуації з погашенням заборгованості із заробітної плати вже активізовано роботу Держпраці. Так, із початку року державними інспекторами з питань праці проведено 4,5 тис. перевірок на 3300 підприємствах-боржниках із виплати зарплати. 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі