Інформація по темі "" | Публікації по тегу
13.11.13
719 0
Друкувати
Обране

Налог на прибыль «доберется» и к договорам на фрахтование

Законодатели разработали законопроект от 11.11.2013 г. № 3593, которым предполагается внести изменения в статьи 14 и 160 Налогового кодекса Украины (далее — НКУ) относительно расширения объектов и базы обложения налогом на прибыль. Законопроект вводит в НКУ следующие понятия:

фрахт — вознаграждение (компенсация), которое уплачивается по договорам перевозки, найма или поднайма судна либо транспортного средства (их частей) для перевозки грузов, пассажиров и их багажа, почты морскими, внутреннего (речными, озерными) и смешанного плавания (река — море) судами; перевозки грузов, пассажиров и их багажа, почты авиационным, железнодорожным или автомобильным транспортом;

фрахтование — письменное соглашение о найме судна (морского, речного, воздушного) или транспортных средств (железнодорожного, автомобильного) для выполнения рейса либо ряда рейсов на оговоренный период времени, в том числе для каботажных перевозок.


Также предусматривается дополнительно включить в базу обложения налогом на прибыль таких доходов, полученных нерезидентами:

плата за простой, возмещение понесенных перевозчиком потерь, связанных с выполнением договора фрахта;

вознаграждение за буксировку судна или плавучего объекта на определенное расстояние либо буксировку его в течение определенного времени, или для выполнения маневра (морская либо речная буксировка);

вознаграждение за ввод в порт или вывод из порта судов и других плавучих объектов, выполнение маневров судна, которое буксируется, швартовных и других операций в портовых водах (портовая буксировка);

вознаграждение за буксировку одним судном (буксиром) другого судна или иного плавучего объекта из одного порта в другой (междупортовая буксировка). 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн