UA | RU

Последствия электронной проверки можно исправить самостоятельно без применения штрафных санкций

ГУ Міндоходів у Львівській області зазначає, що за результатами електронної перевірки складається довідка, яка вручається платнику податків особисто для ознайомлення та підписання. Якщо платник податків не погоджується з результатами перевірки, він має право направити свої зауваження разом із підписаним примірником довідки або надати заперечення протягом 5 днів з моменту вручення довідки перевірки.  Якщо платник податків згоден із виявленими порушеннями, він має можливість самостійно виправити такі порушення шляхом подання уточнюючого розрахунку. При цьому уточнюючий розрахунок слід подати до органу Міндоходів протягом 20 робочих днів після дати складання такої довідки.


Пам’ятайте, якщо протягом зазначеного строку платник податків не подає уточнюючий розрахунок із виправленими показниками, то відповідний контролюючий орган має право на проведення позапланової перевірки платника податків за відповідний період. За наслідками такої перевірки застосовуються штрафні санкції.


Податківці також нагадали, що електронні перевірки проводитимуть для платників податків із незначним ступенем ризику. Перевірки є добровільними та безкоштовними і не тягнуть за собою штрафних санкцій. Електронна перевірка — це, перш за все, бажання самого платника податків упевнитися в тому, що з його документацією усе гаразд.  

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі