Інформація по темі "" | Публікації по тегу
14.11.13
1322 0
Друкувати
Обране

Свыше 81% кассовой техники передает отчетность дистанционно

Прес-служба Міністерства доходів і зборів повідомляє, що до Системи зберігання і збору даних від реєстраторів розрахункових операцій Міндоходів підключено майже 197 тис. одиниць касової техніки. Це складає понад 81% від загальної кількості реєстраторів.  

Власники цієї техніки вже спілкуються з органами доходів і зборів дистанційно, оскільки вся звітність автоматично передається до сервера обробки інформації Міністерства.


Ті ж платники, які ще не переобладнали свою техніку, можуть зробити це без фінансових втрат для себе до 1 січня 2014 року. Саме з цього часу запроваджується відповідальність за неподання електронної звітності.


За словами фахівців Міндоходів, можливість дистанційного контролю за суб’єктами господарювання, які здійснюють розрахунки у готівковій формі, не лише зекономить час і витрати для суб’єктів господарювання на подання звітності, але й дозволить ще більше скоротити кількість перевірок таких платників.


На сьогодні всі перевірки цієї категорії платників проводяться за заявами громадян та інформацією від державних органів про наявність правопорушень у суб’єктів господарювання та є виключно крайнім засобом впливу на недобросовісних підприємців.


Порівняно з минулим роком за 10 місяців поточного року кількість перевірок підприємств, які використовують касові апарати, скорочена більше ніж удвічі. Так, із початку року було проведено 11,8 тис. таких перевірок, порушникам донараховано 176 млн грн штрафних санкцій.


Перелік моделей реєстраторів розрахункових операцій, дозволених до використання, розміщено на порталі Міндоходів (http://minrd.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/94957.html). 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі