Інформація по темі "" | Публікації по тегу
15.11.13
844 0
Друкувати
Обране

Направление налоговых требований налогоплательщикам «по-миндоходовски»

Миндоходов приказом от 10.10.2013 г. № 576 утвердило новый Порядок направления органами доходов и сборов налоговых требований плательщикам налогов. Настоящий Порядок заменит действующий на данный момент аналогичный Порядок, утвержденный приказом Минфина от 24.10.2012 г. № 1113.


Новый Порядок также будет распространяться на плательщиков налогов, которые не уплатили согласованную сумму денежного обязательства в установленные законодательством сроки.


Заметим, что миндоходовский Порядок почти ничем не отличается от минфиновского, но некоторые коррективы все-таки внесены.


Так, в новом Порядке отсутствует такая причина формирования налогового требования, как: контролирующий орган, который определил суммы денежного обязательства налогоплательщика, не является органом ГНС и направил соответствующему органу ГНС представление о принятии мер относительно погашения налогового долга плательщика налогов, а также расчет размера.


Также в новом Порядке отсутствует норма, касающаяся отзыва налоговых требований. Согласно ей в случаях, когда решение суда касается налоговогодолга, согласованного другим контролирующим органом, такой контролирующий орган обязан предоставить органу ГНС информацию об отмене или изменении суммы начисленного денежного обязательства в порядке, определенном КМУ.


В самих формах налоговых требований (форма «Ф» и форма «Ю») органы ГНС переименованы на органы доходов и сборов.


Приказ № 576 вступит в силу со дня официального опубликования. На день подготовки заметки документ официально не опубликован

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн