Інформація по темі "" | Публікації по тегу
22.11.13
1346 0
Друкувати
Обране

Налог на недвижимое имущество уплачивается по месту расположения недвижимости

ГУ Міндоходів у м. Києві звертає увагу, що згідно з обчисленням суми податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, з об’єктів оподаткування, які перебувають у власності фізичних осіб, здійснюється контролюючим органом за місцем податкової адреси (місцем реєстрації) власника житлової нерухомості

Податок сплачується за місцем розташування об’єкта оподаткування і зараховується до відповідного бюджету.


Також, податківці звернули увагу: якщо у фізичної особи у власності є декілька об’єктів нерухомості, наприклад, квартира у місті Києві та будинок у місті Запоріжжя, і кожен з них перевищуватиме встановлені законодавством пільги бази оподаткування (для квартири або квартир незалежно від їх кількості — 120 кв. м житлової площі, а для житлового будинку або будинків — 250 кв. м), то сплачувати податок необхідно буде як до бюджету столиці, так і до бюджету міста Запоріжжя згідно з квитанціями про сплату, які надійдуть від податкової інспекції за місцем реєстрації фізичної особи.


Пам’ятайте, що пільги зі сплати податку не надаються на об’єкти оподаткування, які використовуються їх власниками з метою отримання доходів (надаються в оренду, лізинг, використовуються у підприємницькій діяльності).


Про останні нововведення, що стосуються податку на нерухомість, читайте в газеті «Податки та бухгалтерський облік», 2013, № 64, с. 31. 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі