Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
612 0
Друкувати
Обране

К страховому стажу не хватает несколько месяцев? Заключайте договор о единоразовой уплате ЕСВ

ГУ Міндоходів у Тернопільській області нагадує, що договором про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування може бути передбачена одноразова сплата особою ЄСВ за попередні періоди, в яких особа не підлягала такому страхуванню (у тому числі за період з 1 січня 2004 р. по 31 грудня 2010 р.)При цьому сума сплаченого ЄСВ за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок та більшою за суму ЄСВ, обчисленого виходячи з максимальної величини бази нарахування ЄСВ, які встановлені на дату укладення договору. Така одноразова сплата особою ЄСВ за попередні періоди може бути здійснена за окремим договором.


Варто пам’ятати, що особи, які мають право на добровільну сплату ЄСВ, беруть добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування протягом строку, визначеного у відповідному договорі, але не менше одного року.


Також податківці нагадали, що орган доходів і зборів відмовляє в укладенні договору про добровільну участь у разі, якщо особа бажає укласти договір на строк менше одного року. 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі