Нашi сайти:
728 0
Друкувати
Обране

Действует новый порядок выдачи справки об отсутствии задолженности по налогам

26 листопада 2013 року набрав чинності новий Порядок видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів, затверджений наказом Міндоходів від 10.10.2013 р. №567. Відповідно до Порядку довідка видається відповідними органами Міндоходів за основним місцем податкового обліку платника податків безкоштовно на підставі отриманої заяви від платника податків (форма заяви встановлена додатком 2 до Порядку).


Орган доходів і зборів визначає наявність/відсутність у платника податків податкового боргу на дату формування Довідки з урахуванням наявності/відсутності такого боргу в інформаційних системах органів доходів і зборів за основним та неосновним місцем обліку платника податків.


За наявності у платника податків податкового боргу орган доходів і зборів готує йому лист (у довільній формі) з умотивованою відмовою щодо видачі Довідки, який надсилається на адресу платника податків.


Форма довідки встановлена у додатку 1 до Порядку.


Строк видачі довідки або надсилання відмови в її наданні — 5 робочих днів із дня отримання органом доходів і зборів заяви платника податків.


Довідка може бути видана як у паперовому, так і в електронному вигляді. 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі