Інформація по темі "" | Публікації по тегу
03.12.13
1070 0
Друкувати
Обране

Услуга ухода на дому: сколько должна стоить, как ее предоставлять и как все это будет контролироваться?

Минсоцполитики Украины приказом от 13.11.2013 г. № 760 утвердило Государственный стандарт ухода на домуДанный Госстандарт определяет содержание, объем, условия и порядок предоставления социальной услуги ухода на дому, показатели ее качества для субъектов независимо от форм собственности, которые предоставляют эту услугу.


Утвержденный Госстандарт применяется для:

— организации предоставления социальной услуги ухода на дому лицам преклонного возраста, инвалидам, больным (из числа лиц трудоспособного возраста на период до установления им группы инвалидности, но не более чем четыре месяца), которые не способны к самообслуживанию и нуждаются в постоянной посторонней помощи;

— мониторинга и контроля за качеством предоставления социальной услуги ухода на дому;

— определения тарифа платной услуги ухода на дому.


Документом установлено, что социальная услуга ухода на дому в объемах, определенных настоящим Госстандартом, предоставляется бесплатно, за плату или с установлением дифференцированной платы.


Приказ № 760 вступит в силу со дня официального опубликования. На день подготовки заметки документ официально не опубликован.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн