Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.12.13
837 0
Друкувати
Обране

Встречайте — проект новой формы декларации по налогу на прибыль от Миндоходов!

Миндоходов разработало проект формы Налоговой декларации по налогу на прибыль предприятия, который размещен на его веб-портале.  В новой декларации учтены последние изменения в Налоговом кодексе Украины (далее — НКУ).


Миндоходовцы добавили к декларации два новых приложения:

Приложение ВС к Налоговой декларации по налогу на прибыль предприятия «Информация по начисленным и перечисленным страховщикам суммах страховых платежей в разрезе страховщиков»;

Приложение ТЦ к строкам 03.28, 03.29 приложения ІД, 06.4.41, 06.4.42 приложения ІВ и 01.12, 01.13, 02.12, 02.13 таблицы 1, 01.15, 01.16, 02.15, 02.16 таблицы 2 приложения ЦБ Налоговой декларации по налогу на прибыль предприятия. Указанное приложение предусмотрено для корректировки налоговых обязательств для целей трансфертного ценообразования.


Кроме этого видоизменена реквизитная часть декларации. Так, в нее добавлено поле типа декларации «Корректирующая». Корректирующую декларацию будут заполнять налогоплательщики, которые корректируют налоговые обязательства согласно ст. 39 НКУ.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн