Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.12.13
1003 0
Друкувати
Обране

Об автоматическом возмещении НДС

Податківці у м. Полтава нагадують, що процедура автоматичного відшкодування ПДВ та критерії, відповідність яким дає право на автоматичне бюджетне відшкодування ПДВ, регламентовано Податковим кодексом України. Порядок визначення відповідності платника податку критеріям, які дають право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ, затверджено наказом Мінфіну від 21.09.2011 р. № 1178.


Податківці звертають увагу платників податків на переваги отримання бюджетного відшкодування ПДВ в автоматичному режимі Так, відшкодування ПДВ в автоматичному режимі здійснюється набагато швидше — виключно за підсумками камеральної перевірки, що проводиться протягом 20 календарних днів, наступних за граничним строком отримання податкової декларації (а з 1 січня 2014 року — протягом 5 календарних днів із дня подання податкової декларації).


При цьому також швидше здійснюються і розрахунки з платником податків. За відшкодованою сумою строки скорочуються з 5 операційних днів до 3-х операційних днів після закінчення проведеної камеральної перевірки.


Отже, максимально можливий строк отримання автоматичного бюджетного відшкодування у 2013 році становить 26 днів із граничного строку подання декларації із задекларованою сумою бюджетного відшкодування (20 днів — камеральна перевірка, 3 дні для надсилання висновку до Держказначейства та 3 дні для зарахування грошей на рахунок). А з 1 січня 2014 року — 11 днів із дня подання декларації (5 календарних днів із дня подання декларації — камеральна перевірка, 3 дні для надсилання висновку до Держказначейства та 3 дні для зарахування грошей на рахунок). 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн