Нашi сайти:
743 0
Друкувати
Обране

Об автоматическом возмещении НДС

Податківці у м. Полтава нагадують, що процедура автоматичного відшкодування ПДВ та критерії, відповідність яким дає право на автоматичне бюджетне відшкодування ПДВ, регламентовано Податковим кодексом України. Порядок визначення відповідності платника податку критеріям, які дають право на отримання автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ, затверджено наказом Мінфіну від 21.09.2011 р. № 1178.


Податківці звертають увагу платників податків на переваги отримання бюджетного відшкодування ПДВ в автоматичному режимі Так, відшкодування ПДВ в автоматичному режимі здійснюється набагато швидше — виключно за підсумками камеральної перевірки, що проводиться протягом 20 календарних днів, наступних за граничним строком отримання податкової декларації (а з 1 січня 2014 року — протягом 5 календарних днів із дня подання податкової декларації).


При цьому також швидше здійснюються і розрахунки з платником податків. За відшкодованою сумою строки скорочуються з 5 операційних днів до 3-х операційних днів після закінчення проведеної камеральної перевірки.


Отже, максимально можливий строк отримання автоматичного бюджетного відшкодування у 2013 році становить 26 днів із граничного строку подання декларації із задекларованою сумою бюджетного відшкодування (20 днів — камеральна перевірка, 3 дні для надсилання висновку до Держказначейства та 3 дні для зарахування грошей на рахунок). А з 1 січня 2014 року — 11 днів із дня подання декларації (5 календарних днів із дня подання декларації — камеральна перевірка, 3 дні для надсилання висновку до Держказначейства та 3 дні для зарахування грошей на рахунок). 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі