Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.12.13
1284 0
Друкувати
Обране

Предприниматели, торгующие с временных сооружений без разрешения, будут нести админответственность

Держпідприємництва опрацювало проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо подолання стихійної торгівлі з тимчасових споруд)» (реєстр. № 3470). 

Законопроектом пропонується внести зміни до КУоАП у частині встановлення відповідальності за:

— виконання будівельно-монтажних робіт зі встановлення тимчасової споруди на земельній ділянці, яка визначена схемою дислокації або іншим документом органу місцевого самоврядування чи його виконавчого органу як місце торгівлі та сфери обслуговування (штраф у розмірі 150–250 нмдг);

— здійснення торгівлі або ведення іншої підприємницької діяльності з тимчасових споруд до/без отримання відповідного паспорту прив’язки чи іншого документа органу місцевого самоврядування або його виконавчого органу (штраф у розмірі 250 нмдг із конфіскацією предметів торгівлі та споруди чи без такої).


Проектом також пропонується доповнити КУоАП новою статтею «Торгівля з тимчасових споруд без документів» із Приміткою, згідно з якою паспорт прив’язки тимчасової споруди видається у встановленому порядку виконавчими органами місцевого самоврядування. Паспорт прив’язки тимчасової споруди повинен знаходитися безпосередньо на об’єкті тимчасової споруди. 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі