Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
889 0
Друкувати
Обране

Миндоходов расширит перечень товаров, за которые не нужно вносить таможенный залог

За ініціативою Міндоходів низку товарних груп, які ввозяться на митну територію України, буде звільнено від грошової застави. Нагадаємо, зараз внесення застави використовується як метод гарантування сплати митних платежів. Відповідний проект змін до Митного кодексу про розширення переліку звільнених від застави товарів, запропонований Міністерством, був ухвалений на засіданні Кабінету міністрів.


Згідно із законопроектом уникнути внесення застави зможуть юридичні особи, які отримають статус гаранта в разі відповідності низці критеріїв.


«Новий порядок гарантування сплати митних платежів дозволить знизити навантаження на ті підприємства, які беруть участь у виробництві продукції в межах митного режиму переробки в Україні. Це, наприклад, підприємства легкої промисловості, які матимуть можливість вивільняти кошти для забезпечення гарантії доставки при вивезенні готової продукції за межі України», — підкреслив Міністр доходів і зборів Олександр Клименко.


Міністр упевнений, що статус гаранта митних платежів стане додатковою конкурентною перевагою для вітчизняних підприємств.


До переліку пропонується, зокрема, включити товари, які перевозяться у межах угод про виробничу кооперацію між Кабінетом Міністрів України та урядами держав — членів СНД, а також товари, призначені для використання дипломатичними представництвами іноземних держав в Україні тощо.


Детальніше ознайомитися із проектом Закону України «Про внесення змін до Митного кодексу України» можна на веб-порталі Міндоходів за посиланням http://minrd.gov.ua/diyalnist-/regulyatorna-politika-/regulyatorna-politika/2013-rik/119794.html

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд