Нашi сайти:
608 0
Друкувати
Обране

Миндоходов урегулированы процедуры погашения налогового долга

Міністерством доходів і зборів України затверджено 12 відомчих актів, якими врегульовано процедури погашення податкового боргу.  Так, зокрема, у затверджених документах чітко визначені функції та повноваження податкового керуючого під час здійснення заходів із погашення податкового боргу, порядок складання ним акта опису майна, яке передається у податкову заставу, та акта перешкоджання платником податків виконанню повноважень податковим керуючим.


Разом з тим урегульовано питання застосування органами доходів і зборів податкової застави, що застосовується за наявності у платника податкового боргу на суму, яка перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Спрощено процедуру надання розстрочення грошових зобов’язань, роз’яснено порядки направлення органами доходів і зборів податкових вимог платникам податків, проведення перевірок стану збереження майна платника податків, яке перебуває у податковій заставі, тощо.


За словами фахівців Міністерства, розроблені нормативно-правові акти сприятимуть упорядкуванню нормативного поля щодо погашення податкового боргу, інформуватимуть платників про зазначені процедури, а працівники Міндоходів, у свою чергу, отримають своєрідні правила для роботи.


Детальніше ознайомитися із затвердженими наказами Міндоходів можна на веб-порталі Міністерства www.minrd.gov.ua

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі