Отчет по ЕСВ для «упрощенцев»
ГУ Міндоходів у Рівненській області нагадує, що фізичні особи — підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування і провадять діяльність без використання праці найманих працівників, формують та подають звіт з ЄСВ самі за себе один раз на рік до 10 лютого року, наступного за звітним періодом. Звітним періодом для них є календарний рік.
Звіт з ЄСВ подається за формою згідно з таблицями 2, 4 додатка 5 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міндоходів від 09.09.2013 р. № 454.
Увага! Звіт не подається платниками єдиного податку, які є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію чи соціальну допомогу.