Інформація по темі "" | Публікації по тегу
11.12.13
956 0
Друкувати
Обране

Как получить разрешение на нарушение объектов благоустройства: готов порядок

Кабмин постановлением от 30.10.2013 г. № 870 утвердил Типовой порядок выдачи разрешений на нарушение объектов благоустройства или отказа в их выдаче, переоформления, выдачи дубликатов, аннулирования разрешений. Данный Типовой порядок распространяется на юридических лиц и физических лиц — предпринимателей, которые нарушают объекты благоустройства при проведении земляных и/или ремонтных работ.


При этом разрешение не требуется, если земляные и/или ремонтные работы проводятся:

— лицами, которые имеют документ, удостоверяющий право собственности или право пользования земельным участком, в том числе право земельного сервитута;

— в рамках подготовительных строительных работ, право на проведение которых оформлено в установленном законодательством порядке.


Разрешение выдается исполнительным органом сельского, поселкового, городского совета по месту проведения работ на основании письменного заявления, которое подается по форме согласно приложению 1, в течение 10 дней после дня регистрации заявления.


Также Кабмин утвердил Перечень земляных и/или ремонтных работ, для проведения которых необходимо получить разрешение.


Постановление № 870 вступит в силу со дня официального опубликования. На день подготовки заметки документ официально не опубликован.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн