Нашi сайти:

Закон «Об утилизации транспортных средств» дополнен - проект КМУ

Уряд пропонує повністю забезпечити компенсацію утилізації власного транспортного засобу правовими підставами. Кабінет Міністрів, відповідно до основних регуляторних актів і конвенцій Європейського Союзу з прав людини, вніс зміни до статті 7 Закону України «Про утилізацію транспортних засобів».Законопроект розроблено на виконання доручення Прем'єр-міністра України Миколи Азарова до доручення Президента України Віктора Януковича. Документ передбачає доповнення новим абзацом ч. 5 ст. 7 Закону України «Про утилізацію транспортних засобів», яким і буде законодавчо закріплено право і можливість автовласника на отримання відповідного відшкодування.


Експерти зазначають, що згідно з внесеними поправками, власник транспортного засобу має право отримати відшкодування вартості транспортного засобу, який передається на утилізацію. Крім того, порядок відшкодування вартості транспортного засобу, переданого на утилізацію, встановлюється Кабінетом Міністрів.


Нагадаємо, що зміни до Податкового кодексу України набрали чинності 1 вересня. Ними введено екологічний податок на утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів. Довідка про сплату цього податку або звільнення від нього видається митними органами під час ввезення транспортного засобу на територію України. У ній вказується інформація про платника податків, марка транспортного засобу, номер двигуна, шасі, кузова і рами, номер митної декларації, а також сума сплаченого збору.

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі