332 0

Быть или не быть применению упрощенцами РРО для продажи товаров?

Міндоходів у листі від 04.12.2013 р. № 6330/м/99-99-18-03-01-14 повідомляє, що проектом Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» пропонується внесення змін до п.п. 296.1.1 Податкового кодексу України (далі — ПКУ).

Зазначеними змінами пропонується зобов’язати застосовувати РРО платників єдиного податку першої — третьої груп, які здійснюють продаж певних груп товарів.


У свою чергу зауважимо, що насправді в останній редакції вищезазначеного законопроекту ніяких змін до п.п. 296.1.1 ПКУ немає.


Також такі зміни не передбачені в законопроекті від 17.12.2013 р. № 3757-1, яким розроблені чергові зміни до ПКУ щодо ставок окремих податків.


Таким чином, бути чи не бути застосуванню спрощенцями РРО для продажу певних товарів, ми дізнаємося лише тоді, коли буде затверджено або Держбюджет — 2014, або законопроект № 3757-1



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)