Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
646 0
Друкувати
Обране

Какую отчетность предоставляет постоянное представительство нерезидента?

ГУ Міндоходів у Тернопільській області пояснює, що постійне представництво як платник податку на прибуток подає до контролюючого органу, в якому таке представництво перебуває на обліку:  



декларацію з податку на прибуток підприємства, якщо розрахунок податкових зобов’язань здійснюється відповідно до р. ІІ Порядку розрахунку податкових зобов’язань з податку на прибуток нерезидентів, які провадять діяльність на території України через постійне представництво, затвердженого наказом Мінфіну від 25.06.2013 р. № 610;

Розрахунок оподатковуваного прибутку та податку на прибуток нерезидента, який провадить діяльність на території України через постійне представництво, на підставі складення відокремленого балансу фінансово-господарської діяльності, якщо розрахунок податкових зобов’язань з податку на прибуток здійснюється відповідно до р. ІІІ Порядку;

Розрахунок оподатковуваного прибутку та податку на прибуток постійного представництва нерезидента, що здійснюється контролюючим органом, якщо розрахунок податкових зобов’язань з податку на прибуток здійснюється відповідно до р. IV Порядку.


Крім того, постійне представництво разом з податковою звітністю з податку на прибуток подає відповідну фінансову звітність, передбачену п. 46.2 Податкового кодексу України. 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі