Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
770 0
Друкувати
Обране

В 2014 году будет сокращено количество налогов

Уряд України йде шляхом зниження податкового тиску на платників податків, незважаючи на непросту економічну ситуацію у країні. Тим часом економічна криза не сприяє кардинальному перегляду податкових пільг. «Сьогодні економічна ситуація не сприяє кардинальному перегляду податкових пільг за умови того, що вони мають тенденцію скорочуватися», — заявив Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко.

Так, за словами Міністра, в 2014 році Міністерство доходів і зборів має намір домогтися зменшення кількості податків в Україні до 9–10, тоді як сьогодні їх понад 20. «У мене немає сумнівів, що ми зробимо це в 2014 році», — заявив глава відомства. При цьому він підкреслив, що насамперед скорочуватимуться неефективні податки, в тому числі з точки зору складності їх адміністрування.


Також профільне Міністерство вітає прийняття в першому читанні законопроекту про створення інституту консолідованого платника податків та наголошує на необхідності дотримання фінансово-промисловими групами (ФПГ) всіх критеріїв уключення до цієї групи входження, в тому числі прозорості структури їх власності. Як зазначають урядові аналітики, прийняття законопроекту дасть ще один поштовх для прозорості ведення бізнесу.


Експерти нагадують, що раніше в Міндоходів заявляли про продовження мораторію на перевірки малого та середнього бізнесу — ініціативи, висунутої бізнесом. За даними чиновників, така міра надасть підприємцям, які працюють за спрощеною системою оподаткування, додаткові стимули для зростання і розвитку. А це, у свою чергу, сприятиме збільшенню відрахувань до бюджету.


Крім того, з 1 січня 2014 року для такої категорії підприємців буде доступним сервіс електронних перевірок, що дозволяє проводити аудит бухгалтерської звітності дистанційно, без відволікання підприємця від основної діяльності. З 2015 року такий сервіс стане доступним для всіх суб’єктів малого та середнього бізнесу, а з 2016року — і для інших платників податків.  

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд