Інформація по темі "" | Публікації по тегу
27.12.13
2235 0
Друкувати
Обране

Правительство урегулировало правовые аспекты функционирования Государственной информационной системы электронных обращений граждан

Прес-служба Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації повідомляє, що КМУ затвердив положення по Державну інформаційну систему електронних звернень громадян. Відповідну постанову Уряд прийняв на засіданні 25 грудня 2013 року.  

Як повідомив Голова Держінформнауки Володимир Семиноженко, постанова прийнята на виконання Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010–2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава».


Зазначена постанова Кабінету Міністрів дозволяє забезпечити створення, впровадження і функціонування Державної інформаційної системи електронних звернень громадян, яка забезпечуватиме автоматичний обмін інформацією між інформаційною системою та базами даних органів державної влади в межах їх повноважень. Це дозволить підвищити ефективність державної системи взаємодії органів державної влади як ключового елементу електронного урядування.


«Відтепер громадяни можуть через Інтернет подавати до органів виконавчої влади та місцевого самоврядування звернення в електронній формі. Це ще один крок у розвитку електронного урядування в Україні», — наголосив Володимир Семиноженко та додав, що обмін інформацією в системі здійснюється не лише через мережу Інтернет, але й через Національну систему конфіденційного зв’язку.


Він також зазначив, що створення, ведення і функціонування системи забезпечує Держінформнауки.


Крім того, завдяки функціонуванню інформаційної системи електронних звернень громадяни можуть контролювати процес розгляду своїх звернень. З іншого боку, органи можуть без труднощів вести облік таких звернень. 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі