Нашi сайти:

Правительство упростило для аграриев условия ведения племенного дела

Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства повідомила про те, що уряд спростив для аграріїв умови ведення племінної справи. Відтепер суб’єктів господарювання, які займаються племінною справою у тваринництві, будуть рідше перевіряти. Також зменшиться кількість таких підприємств, які належать до високої та середньої груп ризику. Відповідне рішення Кабінет Міністрів України ухвалив 25 грудня. Так, лише 6% суб’єктів господарювання, які торгують племінними ресурсами — спермою, ембріонами та яйцеклітинами, що мають генетичну цінність, — належать до високого ступеня ризику. Перевірятимуть такі підприємства не частіше ніж один раз на рік.


До суб’єктів господарювання із середнім ступенем ризику належать 28% підприємств, які провадять діяльність, пов’язану з торгівлею племінними тваринами, та мають основне стадо чисельністю: великої рогатої худоби — 100 або більше голів, та/або свиней — 100 або більше голів, та/або овець — 350 або більше голів. Їх перевірятимуть не частіше ніж один раз на три роки.


До суб’єктів господарювання з незначним ступенем ризику належать 66% підприємств, які провадять діяльність, пов’язану із проведенням генетичної експертизи походження та аномалій тварин, а також займаються торгівлею племінними тваринами. Тут перевірки здійснюватимуться не частіше ніж один раз на п’ять років.


Ухвалення цієї постанови, на думку урядовців, сприятиме зменшенню кількості порушень та фальсифікацій на ринку племінних ресурсів і захистить від надходження на вітчизняний ринок неякісних племінних ресурсів. 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі