Інформація по темі "" | Публікації по тегу
03.01.14
1096 0
Друкувати
Обране

Операции с нерезидентами каких стран относятся к контролируемым: Кабмин опредлился с перечнем

Кабмин распоряжением от 25.12.2013 г. № 1042-р утвердил Перечень государств (территорий), в которых ставки налога на прибыль (корпоративный налог) на 5 и более процентных пунктов ниже, чем в Украине.Напомним, что по контролируемым операциям в рамках налога на прибыль и НДС нужно применять обычные цены и подавать до 1 мая следующего года отчет (в электронной форме).


Операции, которые подпадают под определение контролируемых, перечислены в п.п. 39.2.1 Налогового кодекса Украины. К ним относятся и операции с нерезидентами, которые:

1) зарегистрированы в государстве (на территории), в котором ставка налога на прибыль на 5 и более процентных пунктов ниже, чем в Украине;

2) уплачивают налог на прибыль по ставке на 5 и более процентных пунктов ниже, чем в Украине.


Таким образом, в рамках трансфертного ценообразования, под контроль поподут операции с нерезидентами таких стран,как, в частности,

—Республика Албания;

— Княжество Андорра;

— Республика Болгария;

— Ирландия;

— Республика Кипр и т. п.


В завершение данной заметки напомним, что с мнением налоговиков по острым (и не очень) вопросам, связанным с трансфертным ценообразованием, вы можете ознакомиться в их ОНК № 699. Ее текст с редакционным комментарием вы можете увидеть в газете «Налоги и бухгалтерский учет», 2013, № 100, с. 5 и 27.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн