Внимание! Разработаны новые формы регистрационных документов

АЦСК ІДД Міндоходів повідомляє, що з 01.01.2014 року він переходить на нові формати криптографічних повідомлень, а саме — використання двох посилених сертифікатів відкритого ключа. Така зміна передбачена наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 18.12.2012 р. № 739 «Про затвердження Вимог до форматів криптографічних повідомлень».


Зверніть увагу, що всі посилені сертифікати, сформовані до дати набрання чинності цим наказом, будуть обслуговуватися до закінчення їх строку чинності.


У зв’язку з цим АЦСК ІДД Міндоходів розробив нові форми реєстраційних документів. Завантажити їх ви можете за такими посиланнями:

— для юридичної особи — http://cskidd.gov.ua/ur_osoba;

— для фізичної особи — підприємця — http://cskidd.gov.ua/fiz_osoba_pid;

— для фізичної особи — http://cskidd.gov.ua/fiz_osoba.


Також АЦСК ІДД Міндоходів повідомив, що використання нових реєстраційних документів для органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної форми власності з 01.01.2014 року є обов’язковим. Усі інші суб’єкти господарювання, у тому числі фізичні особи, можуть використовувати старі форми реєстраційних документів до завершення перехідного періоду (з 01.01.2014 року до 13.01.2014 року включно). Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі