Нашi сайти:
624 0
Друкувати
Обране

Внимание! Разработаны новые формы регистрационных документов

АЦСК ІДД Міндоходів повідомляє, що з 01.01.2014 року він переходить на нові формати криптографічних повідомлень, а саме — використання двох посилених сертифікатів відкритого ключа. Така зміна передбачена наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 18.12.2012 р. № 739 «Про затвердження Вимог до форматів криптографічних повідомлень».


Зверніть увагу, що всі посилені сертифікати, сформовані до дати набрання чинності цим наказом, будуть обслуговуватися до закінчення їх строку чинності.


У зв’язку з цим АЦСК ІДД Міндоходів розробив нові форми реєстраційних документів. Завантажити їх ви можете за такими посиланнями:

— для юридичної особи — http://cskidd.gov.ua/ur_osoba;

— для фізичної особи — підприємця — http://cskidd.gov.ua/fiz_osoba_pid;

— для фізичної особи — http://cskidd.gov.ua/fiz_osoba.


Також АЦСК ІДД Міндоходів повідомив, що використання нових реєстраційних документів для органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій державної форми власності з 01.01.2014 року є обов’язковим. Усі інші суб’єкти господарювання, у тому числі фізичні особи, можуть використовувати старі форми реєстраційних документів до завершення перехідного періоду (з 01.01.2014 року до 13.01.2014 року включно). 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі