Інформація по темі "" | Публікації по тегу
06.01.14
837 0
Друкувати
Обране

Какие ретроавтомобили не облагаются утилизационным налогом: готов перечень!

Кабмин постановлением от 18.12.2013 г. № 935 утвердил Перечень видов и категорий транспортных средств, с года выпуска которых прошло 30 или более лет, которые не предназначены для коммерческой перевозки пассажиров или грузов, имеют оригинальный двигатель, кузов и (при наличии) раму, сохранены и отреставрированы до оригинального состояния и которые принадлежат к предметам коллекционирования или антиквариата. Заметим, что данный Перечень утвержден во исполнение норм п. 240.6 Налогового кодекса Украины. В соответствии с ним не являются плательщиками налога по утилизации снятых с эксплуатации транспортных средств (далее — ТС) лица, которые импортируют и/или продают на таможенной территории Украины указанные выше ТС.


Так, в Перечне ТС сгруппированы по:

1) видам (оригинальный, аутентичный, восстановленный, переоборудованный);

2) категориям (А, В, С, D, Е);

3) времени изготовления:

— класс A («пионер»);

— класс B («ветеран»);

— класс C («винтаж»);

— класс D («поствинтаж»);

— класс E («послевоенные»);

— класс F («шестидесятники»);

— класс G («семидесятники»).


Постановление № 935 вступит в силу со дня официального опубликования. На день подготовки заметки документ официально не опубликован

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн