Інформація по темі "" | Публікації по тегу
09.01.14
2956 0
Друкувати
Обране

Получаем статус плательщика НДС с положительной налоговой историей: готовы методрекомендации

Миндоходов приказом от 30.12.2013 г. № 891 утвердило Методрекомендации по применению постановления КМУ от 25.01.2012 г. № 73 «Об утверждении критериев, в случае соответствия которым плательщик налога на добавленную стоимость считается имеющим положительную налоговую историю». Напомним, что для того, чтобы получить статус плательщика с положительной налоговой историей, плательщик НДС должен соответствовать следующим критериям:

— отсутствие решения органа ГНС об аннулировании регистрации плательщика НДС;

— своевременность представления отчетности по НДС;

— соответствие критериям, установленным п. 200.19 Налогового кодекса Украины (далее — НКУ) (если плательщик подает декларацию и заявление о возврате суммы бюджетного возмещения, отраженной в такой декларации).


Кроме того, плательщики НДС считаются имеющими положительную налоговую историю, если в течение предыдущих 36 последовательных месяцев такие плательщики соответствуют всем приведенным выше критериям.


Так, в Методрекомендациях разъясняется, что налогоплательщик считается имеющим положительную налоговую историю не только при декларировании суммы бюджетного возмещения на текущий счет плательщика в банке в каждом из 36 предшествующих последовательных месяцев, но и при условии, если он хотя бы в одном или в нескольких из 36 предыдущих последовательных месяцев декларирует другие показатели декларации.


Налоговики объясняют свою позицию тем, что расчет на соответствие критериям, установленным п. 200.19 НКУ, осуществляется только при условии декларирования суммы бюджетного возмещения в строке 23.1 декларации по НДС.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн