Інформація по темі "" | Публікації по тегу
14.01.14
1304 0
Друкувати
Обране

Какие ставки ЕСВ применять для инвалидов, работающих на предприятиях судостроительной промышленности

Миндоходов в письме от 09.12.2013 г. № 17169/6/99-99-17-03-01-16 рассмотрело вопрос о размере начисления ЕСВ для инвалидов, работающих на предприятиях судостроительной промышленности. Налоговики напомнили, что на период до 1 января 2023 года для предприятий судостроительной промышленности (класс 30.11 группы 30.1 раздела 30, класс 33.15 группы 33.1 раздела 33 КВЭД ДК 009:2010) ЕСВ устанавливается в размере 33,2%. При этом, если по основному виду деятельности предприятие определено как предприятие судостроительной промышленности, то применяется именно такая ставка ЕСВ.


Такая льготная ставка ЕСВ установлена в соответствии с Законом Украины от 06.09.2012 г. № 5209-VI «О проведении экономического эксперимента по государственной поддержке судостроительной промышленности» (далее — Закон № 5209).


Вместе с тем ЕСВ для предприятий, в которых работают инвалиды, устанавливается в размере 8,41% базы начисления единого взноса для работающих инвалидов.


Налоговики отметили, что до 1 января 2013 года, как и другие предприятия, судостроительные предприятия из зарплаты работников-инвалидов платили ЕСВ по ставке 8,41%. Продолжают они это делать и в 2013 году после изменений, внесенных Законом № 5209.


Таким образом, на зарплату инвалидов нужно осуществлять начисление ЕСВ по ставке 8,41 процента, а на зарплату других работников — 33,2%. Из вознаграждения по гражданско-правовым договорам, даже когда они заключены с инвалидами, ЕСВ уплачивается по ставке 33,2%.


Также налоговики подчеркнули, что размер ЕСВ, начисленного на заработную плату работающего инвалида, не зависит от отраслевой принадлежности предприятия

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн