Інформація по темі "" | Публікації по тегу
17.01.14
696 0
Друкувати
Обране

Утверждены требования к ЭЦП

Минюст вместе с Государственной службой специальной связи и защиты информации Украины приказом № 2782/5/689 от 27.12.2014 г. утвердили: Требования к алгоритмам формирования ключей шифрования ключей и защиты личных ключей электронной цифровой подписи и личных ключей шифрования;

Требования к форматам транспортных контейнеров личных ключей электронной цифровой подписи и личных ключей шифрования;

Требования к интерфейсам средств криптографической защиты информации;

Требования к форматам контейнеров хранения личных ключей электронной цифровой подписи, личных ключей шифрования и сертификатов открытых ключей.


Данные требования обязательны для выполнения с 01 января 2016 года аккредитованными центрами сертификации ключей, предприятиями, учреждениями и организациями независимо от форм собственности, деятельность которых связана с разработкой, производством, сертификационными испытаниями (экспертными исследованиями) и эксплуатацией надежных средств электронной цифровой подписи и средств криптографической защиты информации.


Обратите внимание, что личные ключи электронной цифровой подписи и личные ключи шифрования, генерация которых осуществлена до применения данных требований, используются подписантами и аккредитованными центрами сертификации ключей, которые обслуживают сертификаты соответствующих открытых ключей, до окончания срока их действия.


Приказ № 2782/5/689 вступит в силу со дня его официального опубликования. На день подготовки заметки документ официально не опубликован.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн