Інформація по темі "" | Публікації по тегу
21.01.14
1066 0
Друкувати
Обране

Как заполнять форму № 1-торг (нефтепродукты)?

Госстат Украины в разъяснении от 05.12.2013 г. № 18.1-12/33 объяснила порядок заполнения статформы № 1-торг (нефтепродукты) «О продаже светлых нефтепродуктов и газа»Данная форма содержит информацию о розничной и оптовой продаже светлых нефтепродуктов и газа в Украине через АЗС и АГНКС. Форма содержит данные за отчетный месяц в натуральном и стоимостном выражении с одним десятичным знаком.


Госстат объясняет: если местонахождение и место осуществления деятельности по розничной торговле светлыми нефтепродуктами и газом субъекта хозяйствования являются территориями разных административно-территориальных единиц (АР Крым, области, города Киев и Севастополь), органы государственной статистики получают отчет обособленного подразделения субъекта хозяйствования по месту осуществления его деятельности. Если подразделение субъекта хозяйствования не ведет учет показателей отчета, органы государственной статистики получают отчет, сформированный на основании данных главного предприятия — субъекта хозяйствования по месту осуществления деятельности подразделения.


Источником данных отчета являются: ТТН, журнал учета нефтепродуктов и газа, которые поступили на АЗС и АГНКС, акт приема (сдачи) нефтепродуктов из трубопровода на АЗС, сведения на один отпуск, сменные отчеты АЗС и т. п.  

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн