Изменен перечень сведений, необходимых для выдачи строительной лицензии

22 січня 2014 р. набрали чинності зміни внесені постановою КМУ від 09.01.2014 р. № 7 до Порядку ліцензування господарської діяльності, пов’язаної із створенням об’єктів архітектури.Відтепер на підставі звернення юридичних або фізичних осіб Держархбудінспекція буде проводити перевірку достовірності відомостей у документах, поданих підприємцем для отримання ліцензії, з використанням загальнодержавних реєстрів.


Також змінено перелік відомостей про суб’єкта будівельної діяльності, які повинні міститися у заяві про видачу ліцензії на будівництво.


Зокрема, в заяві має бути така інформація:

для юридичної особи – найменування, місцезнаходження, банківські реквізити, код платника податків згідно з ЄДРПОУ або податковий номер, контактні телефони, електронна адреса;

для фізичних осіб-підприємців – прізвище, ім’я та по батькові, серія і номер паспорта, ким і коли виданий, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків, контактні телефони, електронна адреса.


Крім зазначених відомостей, юридична особа обов’язково повинна розкривати інформацію про наявність філій та інших відокремлених підрозділів, за місцем яких провадиться заявлена діяльність, із зазначенням їх назви та місцезнаходження, а фізособа-підприємець — інформацію про місцезнаходження провадження заявленої діяльності (у разі наявності).


Зауважимо, що за ініціативою Держпідприємництва, для отримання будівельної ліцензії підприємці вже не зобов’язані подавати виписку або витяг з ЄДР, а також копію довідки про внесення до ЄДРПОУ, засвідченої нотаріально або органом, який видав документи.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі