Інформація по темі "" | Публікації по тегу
30.01.14
751 0
Друкувати
Обране

Налоговики разрешили отчитываться по налогу на прибыль за 2013 год по старым формам!

З 24 січня 2014 р. почала діяти нова форма Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, затверджена наказом Міндоходів від 30.12.2013 № 872. Столичні податківці на радість багатьом платникам податків повідомили, що до запровадження прийняття декларацій із податку на прибуток підприємств в електронному вигляді за новими формами (затвердженими Міндоходів), платники податку (які звітували у 2013 році щоквартально) мають можливість подавати декларації за 2013 рік за старими формами (затвердженими Мінфіном).


Граничний термін подання — 10 лютого 2014 року.


Про дату, з якої буде запроваджено прийняття декларацій із податку на прибуток підприємств за новими формами, буде повідомлено додатково.


Водночас податківці повідомили, що розрахунок щомісячного авансового внеску з податку на прибуток, який має сплачуватися починаючи з березня 2014 року по лютий 2015 року включно, буде здійснюватися за старими формами декларацій в автоматичному режимі (після доопрацювання програмного забезпечення) та заноситись до картки особового рахунка платника таким чином:

— у декларації з податку на прибуток підприємства (наказ Мiнфiну від 28.09.2011 р. № 1213) (рядок 11 + рядок 12 - рядок 13.1 - рядок 13.2 -13.6 Додатка ЗП до рядка 13)/12;

— у декларації з податку на прибуток банку (наказ Мiнфiну від 21.12.2011 р. № 1683) (рядок 11 + рядок 12 - рядок 14.1 - рядок 14.2 Додатка ЗП до рядка 14)/12;

— у декларації з податку на доходи (прибуток) страховика (наказ Мiнфiну від 20.06.2012 р. № 759) (рядок 13 – рядок 14.1)/12.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн