Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
778 0
Друкувати
Обране

«Спецрежимщик» НДС продал основные средства: как отразить в декларации

ГУ Міндоходів у Тернопільській області нагадує, що платники податку, які застосовують спецрежим оподаткування діяльності у сфері сільського та лісового господарства, а також рибальства, крім декларації 0110 з ПДВ, подають декларацію з позначкою «0121»/«0122»/«0123» (далі — декларація 0121–0123). До такої податкової декларації включаються лише ті операції, що стосуються спецрежиму. У рядку 1 декларації 0121-0123 вказуються виключно операції з постачання сільськогосподарським підприємством вироблених (наданих) сільськогосподарських товарів/послуг на власних або орендованих виробничих потужностях, а також на давальницьких умовах.


Операції з продажу основних засобів, щодо яких сума ПДВ, сплачена (нарахована) при їх придбанні, відображалася в деклараціях 0121–0123, зазначаються суб’єктом спецрежиму в декларації 0110.


Одночасно з цим такий суб’єкт в декларації 0121–0123 має здійснити коригування податкового кредиту на суму, яка відповідає сумі податку, нарахованій на недоамортизовану в бухгалтерському обліку вартість основного фонду, та відобразити таку суму в декларації 0110. 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд