Інформація по темі "" | Публікації по тегу
31.01.14
948 0
Друкувати
Обране

Административное обжалование решений налоговиков: новый порядок

Миндоходов приказом от 25.12.2013 г. № 848 утвердило Порядок оформления и подачи жалоб плательщиками налогов и их рассмотрения органами доходов и сборов. Настоящим документом определена процедура обжалования налогоплательщиками налоговых уведомлений-решений либо других решений органов доходов и сборов во время административного обжалования.


Порядок не применяется при обжаловании решений органов доходов и сборов, если специальным законом установлен другой порядок обжалования таких решений, а также при обжаловании постановлений, принятых по делам об административных правонарушениях.


Также уточнено, что не подлежат административному обжалованию:

— денежные обязательства, самостоятельно определенные плательщиком налогов;

— решения органов доходов и сборов, которые обжалованы плательщиком налогов в судебном порядке.


Так, жалоба подается в орган доходов и сборов высшего уровня в течение 10 календарных дней, следующих за днем получения плательщиком налогов решения органа доходов и сборов, которое обжалуется. В случае если орган доходов и сборов принимает решение о полном или частичном неудовлетворении жалобы налогоплательщика, такой плательщик налогов имеет право обратиться в течение 10 календарных дней, следующих за днем получения решения о результатах рассмотрения жалобы, с жалобой в орган доходов и сборов высшего уровня.


Если орган доходов и сборов самостоятельно определяет денежное обязательство плательщика налогов по причинам, не связанным с нарушением налогового законодательства, такой налогоплательщик имеет право на административное обжалование такого решения в течение 30 календарных дней, следующих за днем поступления такого решения.


Жалоба налогоплательщика подается в письменной форме и должна включать информацию, определенную п. 4.1 разд. IV Порядка.


Приказ № 848 вступает в силу со дня официального опубликования. На день подготовки заметки документ официально не опубликован.

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн