Інформація по темі "" | Публікації по тегу
31.01.14
748 0
Друкувати
Обране

Инвалидов могут полностью освободить от обязанности уплаты за себя ЕСВ

Міндоходів в АР Крим повідомляє, що до ВРУ подано на розгляд законопроект від 23.01.2014 р. № 4011, яким пропонується внести зміни до п. 4 ст. 4 Закону України «Про збір і облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»Так, передбачається встановити, що особи, зазначені в п. 5 ч. 1 ст. 4 Закону (особи, які забезпечують себе роботою самостійно), звільняються від сплати за себе ЄСВ, якщо вони є інвалідами й отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу.


Нагадаємо, що відповідно до п. 4 ст. 4 Закону пенсіонери та інваліди, які відповідно до закону отримують пенсію або соціальну допомогу, звільняються від сплати за себе ЄСВ тільки в тому випадку, якщо вони використовують спрощену систему оподаткування при провадженні підприємницької діяльності. Такі громадяни можуть бути платниками ЄСВ тільки за умови їх добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.


Якщо вищезгадані категорії громадян не є платниками єдиного податку, а використовують загальну систему оподаткування або провадять незалежну професійну діяльність, наприклад, медичну, наукову, адвокатську, нотаріальну тощо й отримують дохід від цієї діяльності за умови, що вони не є найнятими робітниками або підприємцями, такі громадяни є платниками ЄСВ на загальних підставах.


Розмір обов’язкової ставки ЄСВ для підприємців установлений на рівні 34,7% бази нарахування. Збір сплачується такими категоріями платників щоквартально авансовими внесками (до 15 березня, 15 травня, 15 серпня і 15 листопада). Розмір авансових платежів складає 25% річної суми ЄСВ, обчисленої для сплати авансових сум ПДФО, і не може бути меншим від розміру мінімального страхового внеску за місяць, в якому отриманий дохід. 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн