Інформація по темі "" | Публікації по тегу
03.02.14
811 0
Друкувати
Обране

Страхуем ответственность инвестора по соглашению о разделе продукции: готов порядок

Кабмин постановлением от 13.11.2013 г. № 981 утвердил Порядок и правила проведения обязательного страхования гражданской ответственности инвестора, в том числе за ущерб, нанесенный окружающей среде, здоровью людей, по соглашению о разделе продукции, если иное не предусмотрено таким соглашениемТак, предметом договора обязательного страхования являются имущественные интересы, которые не противоречат закону и связаны с возмещением вреда, причиненного страхователем окружающей среде и/или здоровью людей во время осуществления им деятельности по соглашению о разделе продукции.


В случае наступления страхового случая по причинению вреда здоровью физических лиц и окружающей среде страховые выплаты осуществляются в следующем размере:

1) за причинение вреда здоровью физлиц — в размере заявленных и признанных требований, но не более 50% страховой суммы по одному страховому случаю. При этом страховая выплата на одного человека составляет:

• в случае временной потери трудоспособности за каждый день нетрудоспособности — 1 ннмдг, но не более 2500 ннмдг за все время нетрудоспособности (для неработающих — за все время лечения);

• в случае установления:

— I группы инвалидности — 4500 ннмдг;

— II группы инвалидности, установления инвалидности ребенку — 3750 ннмдг;

— III группы инвалидности — 2500 ннмдг;

• в случае смерти — 5000 ннмдг;

2) за причинение вреда окружающей среде — в размере заявленных и признанных требований, но не более 50% страховой суммы.


Постановление № 981 вступит в силу со дня официального опубликования. На день подготовки заметки документ официально не опубликован. 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн