Інформація по темі "" | Публікації по тегу
04.02.14
1172 0
Друкувати
Обране

Минсоцполитики: о нюансах оформления и оплаты командировок

Минсоцполитики в письме от 07.11.2013 г. № 998/13/155-13 обратило внимание на три нюанса оформления и оплаты командировок.1. Так, специалисты Министерства отметили, что если планируется, что работник командирован для работы в выходные (праздничные) дни, то ему может быть выплачена компенсация за работу в эти дни.


При этом, в приказе о направлении в командировку должно быть указано, что работник будет работать в выходные дни. Тогда работа в эти дни будет оплачена согласно ст. 107 КЗоТ в размере двойной тарифной ставки (оклада).


При этом, хозрасчетные предприятия вопрос оплаты командировок в праздничные и нерабочие дни должны урегулировать в коллективном договоре предприятия.


2. Вопрос выхода работника на работу в день выбытия в командировку и в день прибытия из командировки регулируется правилами внутреннего трудового распорядка предприятия.


3. Работодатель должен выдать командированному работнику аванс на командировку. Аванс выдается до начала поездки, но не ранее даты издания приказа о командировке. Необеспечение командированного работника является нарушением трудового законодательства. Виновные лица в невыдаче аванса лица несут ответственность согласно действующему законодательству (ст. 265 КЗоТ).


Так, виновных в невыдаче аванса должностных лиц предприятия могут привлечь к административной ответственности за нарушение законодательства о труде (штраф в размере от 510 до 1700 грн. согласно ст. 41 КУоАП).


env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн