Інформація по темі "" | Публікації по тегу
05.02.14
915 0
Друкувати
Обране

Как отчитываться по утилизационному налогу за IV квартал 2013 года?

ГУ Міндоходів у Львівській області нагадує, що платники утилізаційного податку, які здійснюють виробництво (виготовлення) транспортних засобів на митній території України для їх продажу на внутрішньому ринку України, складають податкові декларації та подають їх до контролюючих органів за місцем перебування на податковому обліку протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, сплачують податок протягом 10 календарних днів, які настають за останнім днем граничного терміну подання податкової декларації. Тобто за ІV квартал 2013 року декларації з утилізаційного податку слід подати не пізніше 10 лютого 2014 року (9 лютого — вихідний) і сплатити податок не пізніше 19 лютого.


Зверніть увагу на те, що податківці вкотре рекомендують платникам утилізаційного податку подавати декларацію з екологічного податку за ІV квартал 2013 року за незатвердженою формою. Така форма додана до листа Міндоходів від 28.10.2013 р. №22416/7/99-99-15-04-01-17. 


Також податківці нагадали, що платники утилізаційного податку складають за податковий (звітний) квартал реєстри довідок про сплату та звільнення від сплати податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів і подають такі реєстри до контролюючого органу разом із податковою декларацією з екологічного податку.


Зверніть увагу, що платники утилізаційного податку, які придбавають транспортні засоби в осіб, які не є платниками цього податку, сплачують утилізаційний податок до або в день подання до органів внутрішніх справ заяви про перереєстрацію транспортного засобу. Платники податку, які ввозять на митну територію України транспортні засоби в режимі імпорту, сплачують податок до або в день подання митної декларації. Такі платники утилізаційного податку не подають декларації з цього податку до контролюючих органів. 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(0)
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
Шановні колеги!
Довгі роки ми наполегливо працювали, щоб вчасно підставляти плече підтримки всім українським бухгалтерам бюджетного сектору. Ми завжди розуміли, що їм нізвідки чекати допомоги й опори, тому розвивали новинний і консультативний портал власними силами та засобами. За що ви повсякчас віддячуєте нам своєю довірою та прихильністю. Ми дуже цінуємо це!

Та настають складні часи в усьому світі – й дедалі важче стає підтримувати гідний рівень роботи найбільшого в Україні порталу за свій кошт, частково покриваючи витрати завдяки рекламі. Цього вкрай замало!

Buhgalter.com.ua – це не лише стрічка новин із тематичними розділами та корисною інформацією. По той бік монітора щоденно стоять на варті роботи порталу 14 фахівців та чимале технічне забезпечення для безперешкодного функціонування сайту.

Ми сформували максимально комфортну ціну, яка б не «била по кишені», – 30 грн на місяць або 1 грн на день. Передплатники видань «Бюджетна бухгалтерія» та «Оплата праці», як і раніше, продовжують користуватися порталом безкоштовно та без реклами.

Розуміємо, для вас це стало несподіванкою, але в сьогоднішніх умовах ми не можемо діяти інакше. Цілком посильна сума, що дорівнює чашці кави у кав’ярні, підтримає життя вашого улюбленого ресурсу. За це ми віддячимо вам завжди цікавою й важливою інформацією та новими ідеями. Далі буде тільки краще!

Залишайтеся з нами – і давайте підтримувати один одного!

Ваші колеги – команда buhgalter.com.ua
30
грн/
місяц
Це приблизно усього 1 грн/день
Ви можете скасувати в будь-який момент
ic-acc-pay
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн