Нашi сайти:
621 0
Друкувати
Обране

Как отчитываться по утилизационному налогу за IV квартал 2013 года?

ГУ Міндоходів у Львівській області нагадує, що платники утилізаційного податку, які здійснюють виробництво (виготовлення) транспортних засобів на митній території України для їх продажу на внутрішньому ринку України, складають податкові декларації та подають їх до контролюючих органів за місцем перебування на податковому обліку протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, сплачують податок протягом 10 календарних днів, які настають за останнім днем граничного терміну подання податкової декларації. 



Тобто за ІV квартал 2013 року декларації з утилізаційного податку слід подати не пізніше 10 лютого 2014 року (9 лютого — вихідний) і сплатити податок не пізніше 19 лютого.


Зверніть увагу на те, що податківці вкотре рекомендують платникам утилізаційного податку подавати декларацію з екологічного податку за ІV квартал 2013 року за незатвердженою формою. Така форма додана до листа Міндоходів від 28.10.2013 р. №22416/7/99-99-15-04-01-17. 


Також податківці нагадали, що платники утилізаційного податку складають за податковий (звітний) квартал реєстри довідок про сплату та звільнення від сплати податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів і подають такі реєстри до контролюючого органу разом із податковою декларацією з екологічного податку.


Зверніть увагу, що платники утилізаційного податку, які придбавають транспортні засоби в осіб, які не є платниками цього податку, сплачують утилізаційний податок до або в день подання до органів внутрішніх справ заяви про перереєстрацію транспортного засобу. Платники податку, які ввозять на митну територію України транспортні засоби в режимі імпорту, сплачують податок до або в день подання митної декларації. Такі платники утилізаційного податку не подають декларації з цього податку до контролюючих органів. 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі