Інформація по темі "" | Публікації по тегу
Нашi сайти:
buhgalter.com.ua
711 0
Друкувати
Обране

Подаем декларацию по налогу на прибыль и финотчетность в электронном виде: памятка от налоговиков

ГУ Міндоходів у Донецькій області підготувало Пам’ятку щодо подання податкової декларації з податку на прибуток підприємства за 2013 рік, фінансової звітності та переваг подання звітності у електронному вигляді від 5 лютого 2014 р. Податківці, зокрема, нагадали про встановлення річної податкової звітності з податку на прибуток, яка вперше подається за підсумками 2013 року.


Так, декларація подається платниками податку на прибуток, базовим звітним (податковим) періодом яких є:

календарний рік — протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року, тобто не пізніше 3 березня 2014 р.;

календарний квартал — протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя), тобто не пізніше 10 лютого 2014 р.


Пам’ятайте, що великі та середні підприємства подають податкові декларації до контролюючого органу в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.


Крім того, платники податку на прибуток повинні подавати разом із відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність (окрім малих підприємств) у порядку, передбаченому для подання податкової декларації.


Платники податку на прибуток, малі підприємства, віднесені до таких відповідно до Господарського кодексу України, подають разом із річною податковою декларацією річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації. 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться