Інформація по темі "" | Публікації по тегу
11.02.14
912 0
Друкувати
Обране

Риэлторы обязаны направлять информацию ежеквартально

ГУ Міндоходів у Донецькій області повідомляє, що суб’єкти господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості (ріелтори), зобов’язані надсилати інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації у строки, передбачені для подання податкового розрахунку, за формою, затвердженою наказом Міндоходів від 24.12.2013 р. № 846. 

При цьому, оскільки податковий розрахунок за формою № 1ДФ подається за базовий звітний період протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного податкового кварталу, то форма Інформації подається ріелторами також окремо за кожний квартал протягом зазначеного строку незалежно від того, укладалися чи не укладалися у звітному періоді угоди про оренду нерухомості.


За порушення порядку та/або строків подання зазначеної інформації ріелтор несе відповідальність, передбачену законом за порушення порядку та/або строків подання податкової звітності.

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі