288 0

Какие налоговые накладные не нужно регистрировать в Едином реестре?

ГУ Міндоходів у Львівській області нагадує, що з 1 січня 2012 року в ЄРПН реєструються податкові накладні, в яких сума податку на додану вартість перевищує 10 тис. грн. Податкові накладні, виписані при здійсненні операцій із підакцизними товарами та товарами, ввезеними на митну територію України, підлягають включенню до ЄРПН незалежно від розміру ПДВ в одній податковій накладній. 

Водночас не підлягають реєстрації в ЄРПН податкові накладні:

— сума ПДВ в яких з 1 січня 2012 року не перевищує 10 тис. грн;

— які виписані відповідно до п. 8 Порядку заповнення податкової накладної, тобто ті, всі примірники яких не видаються покупцеві, а залишаються у продавця, який виписав податкову накладну;

— які виписані на підакцизні та імпортні товари та всі примірники яких залишаються у продавця.


Про подробиці реєстрації податкових накладних в ЄРПН читайте в тематичному номері газети «Податки та бухгалтерський облік», 2012, № 40



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)