Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.02.14
1016 0
Друкувати
Обране

Право на бюджетное возмещение НДС денежными средствами сохраняется и в будущих периодах

ГУ Міндоходів у Львівській області нагадує, що згідно з п. 200.6 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) платник ПДВ самостійно приймає рішення про зарахування в повному обсязі належної йому суми бюджетного відшкодування або її частини у зменшення податкових зобов’язань із цього податку за наявності умов, передбачених п. 200.4 ПКУ. Таке рішення платника податку відображається ним у податковій декларації за той період, в якому виникає право на подання заяви про отримання бюджетного відшкодування. 

Законом України від 24.10.2013 р. № 657-VII норма п. 200.6 ПКУ доповнена новим абзацом, згідно з яким з 1 січня 2014 року платник податку зберігає право на отримання бюджетного відшкодування коштами у майбутніх звітних (податкових) періодах. Водночас із цього пункту з 1 січня 2014 року виключена норма, яка передбачала, що якщо платник податку прийняв рішення про зарахування повної або часткової належної йому суми бюджетного відшкодування у зменшення податкових зобов’язань із цього податку, то зазначена сума не враховувалася при розрахунку бюджетного відшкодування у наступних податкових періодах.


Таким чином, починаючи зі звітних періодів 2014 року, якщо платник ПДВ у звітному періоді задекларував у рядку 23.2 декларації з ПДВ повну або часткову належну йому суму бюджетного відшкодування у зменшення податкових зобов’язань із ПДВ наступних звітних (податкових) періодів і ця сума обліковується в особовій картці платника податку як переплата, то в наступних звітних податкових періодах він може цю суму повністю або частково задекларувати в рядку 23.1 як бюджетне відшкодування ПДВ на його розрахунковий рахунок. При цьому слід подати уточнюючі розрахунки за попередні звітні періоди. 

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×