Інформація по темі "" | Публікації по тегу
12.02.14
982 0
Друкувати
Обране

Переоборудовали автомобиль на работу на газе: как получить налоговую скидку?

ГУ Міндоходів у Львівській області повідомляє, що будь-який платник ПДФО має право включити до податкової знижки витрати, сплачені ним у зв’язку з переобладнанням транспортного засобу (далі — ТЗ) для роботи з використанням у вигляді палива моторного сумішевого біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива (п.п. 166.3.7 Податкового кодексу України). 

До податкової знижки включаються фактично здійснені протягом звітного податкового року платником податку витрати, підтверджені відповідними платіжними та розрахунковими документами.


Пам’ятайте, що при такому переобладнані ТЗ необхідно провести оцінювання відповідності переобладнаного ТЗ вимогам правил, нормативів і стандартів України відповідно до Порядку переобладнання транспортних засобів.


Так, для отримання податкової знижки фізична особа, яка у 2013 році переобладнала ТЗ і використовує біопаливо (біоетанол, біодизель, стиснутий або скраплений газ та інші види біопалива), повинна до 31 грудня 2014 року подати до територіального органу Міндоходів за місцем своєї реєстрації річну податкову декларацію про майновий стан і доходи з обов’язковим заповненням додатка 6 до декларації. Разом із декларацією слід подати:

— документи, що підтверджують витрати, здійснені стосовно переобладнання ТЗ;

— сертифікат відповідності для переобладнаного ТЗ;

— свідоцтво про реєстрацію такого ТЗ (технічний паспорт).


Важливо! Якщо до кінця 2014 року платник податку не скористається правом на нарахування податкової знижки за наслідками 2013 року, таке право на наступні податкові роки не переноситься

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі
0
Яка вдача - ви можете стати першим, хто прокоментує цей матеріал.
Залишити коментар:
Для того, щоб роздрукувати текст необхідно авторизуватись або зареєструватись
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі