Нашi сайти:

Налоговики в очередной раз напомнили об админответственности за нарушение законодательства о ЕСВ

ГУ Міндоходів у Тернопільській області нагадало, що посадові особи платників ЄСВ несуть адміністративну відповідальність за:

— порушення порядку нарахування та обчислення і строків сплати єдиного внеску;

— неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою звітності щодо єдиного внеску;

— подання недостовірних відомостей, що використовуються в Державному реєстрі, інших відомостей, передбачених Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування». Провадження у справах про адміністративні правопорушення здійснюється в порядку, встановленому ст. 1651 КУоАП.


Органи доходів і зборів розглядають справи про адміністративні правопорушення, зокрема, про порушення законодавства про збір та облік ЄСВ.


Пам’ятайте, що штрафи за порушення законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на органи доходів і зборів, повинні сплачуватися до Держбюджету за кодом бюджетної класифікації 21081100 «Адміністративні штрафи та інші санкції».


Детально про штрафи за ухилення від взяття на ЄСВ-облік, несплату або несвоєчасну сплату ЄСВ тощо читайте в тематичному номері газети «Податки та бухгалтерський облік», 2013, № 75. 


Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі