Налог на прибыль: годовая отчетность и уплата

ГУ Міндоходів у Тернопільській області повідомляє, що за підсумками 2013 року платникам податку на прибуток слід звітувати за новою формою декларації, яка затверджена наказом Міндоходів від 30.12.2013 р. № 872 і набрала чинності з 24.01.2014 р. Нова форма декларації з податку на прибуток підприємства удосконалена відповідно до змін у Податковому кодексі України (далі — ПКУ). У декларації враховані нові правила обліку цінних паперів, передбачена можливість самостійного виправлення помилок за авансовими внесками з податку на прибуток, коригування податкових зобов’язань платника податків для цілей трансфертного ціноутворення.


Міндоходівці нагадали, що граничний термін подання річної декларації з податку на прибуток за 2013 рік — 3 березня 2014 року, а сплати 11 березня 2014 року.


Не забувайте, що платники податку на прибуток разом з річною податковою декларацією мають подавати річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації. Така фінансова звітність включає: баланс, звіт про фінансові результати, звіт про рух грошових коштів, звіт про власний капітал та примітки до звітів.


Платники податку на прибуток – малі підприємства та юридичні особи, що відповідають критеріям, визначеним п. 154.6 ПКУ, подають разом з річною податковою декларацією скорочену фінансову звітність у складі балансу і звіту про фінансові результати. 

Наш сайт корисний для вас?

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі